Ciepły Dom

Izolacje Dla Twojego Domu

Ocieplenie poddasza i dachu

ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza, ocieplenie poddasza pianką, izolacja poddasza, izolacja poddasza, izolacja poddasza piankąŹle ocieplony dach czy poddasze może powodować nawet do 25% ubytków ciepła w całym budynku. Właśnie dlatego profesjonalne ocieplenie dachu, jak i wykonanie termoizolacji poddasza to kluczowa kwestia. Jeśli zależy Ci na tym, by powstało szczelne i trwałe ocieplenie poddasza, skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, które oferuje CIEPŁY DOM. Zatroszczymy się, by Twój dach stanowił barierę dla chłodnego powietrza nawet w najmroźniejszą zimę.

Jak wykonujemy ocieplenie dachu i poddasza?

CIEPŁY DOM oferuje swoim Klientom hydro- i termoizolację z wykorzystaniem pianki PUR (poliuretanowej). To sprawdzona i niezawodna technologia, która pozwala na stworzenie szczelnejwarstwy izolacji cieplnej, zabezpieczającej przed stratami ciepła.

Ocieplenie poddasza przy wykorzystaniu pianki PUR pozwala:

- stworzyć niezwykle szczelną termo- i hydroizolację, która nie wymaga dodatkowego użycia pianki i innych materiałów,

- sprawnie wykonać prace związane z wykonaniem izolacji – aplikacja pianki odbywa się z wykorzystaniem mobilnego reaktora i pistoletu, a materiał dobrze układa się na każdej powierzchni, dobrze przylegając do jej struktury,

- stworzyć efektywną ochronę przed wilgocią i drobnoustrojami – pianka PUR jest odporna na działanie bakterii, grzybów, pleśni itp.,

- zwiększyć bezpieczeństwo budynku – to materiał bezwonny, nietoksyczny i nierozprzestrzeniający ognia.

CIEPŁY DOM prace wykonuje, dobierając odpowiedni typ pianki i metodę jej aplikacji, troszcząc się o jakość wykonania izolacji oraz sprawny przebieg prac. To właśnie dlatego zaufało nam już szerokie grono Klientów.

Pracujemy przede wszystkim w Warszawie i okolicach. Zapewniamy również obsługę w innych rejonach kraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!