Ciepły Dom

Izolacje Dla Twojego Domu

Ocieplanie fundamentów, stropu

ocieplanie fundamentów, ocieplenie stropuZależy Ci na uniknięciu niepotrzebnych strat ciepła w budynku? Zadbaj o jego prawidłową termoizolację „od stóp do głów”, czyli od fundamentów aż po strop i dach. Tylko w ten sposób gwarantujesz sobie niższe koszty ogrzewania. Profesjonalne ocieplanie fundamentów, jak i ścian, a także ocieplenie stropu jest domeną naszej firmy. Skontaktuj się, by uzyskać usługi dopasowane do Twoich potrzeb!

Nie tylko ocieplanie fundamentów CIEPŁY DOM specjalizuje się w wykonywaniu hydro – oraz termoizolacji przy wykorzystaniu pianki poliuretanowej (PUR). To nowoczesna technologia, która łączy w sobie prostotę wykonania prac, rozsądne koszty i niezwykłą skuteczność.

Pianka poliuretanowa tworzy jednolitą warstwę izolacji, która doskonale przylega do powierzchni – dachów, poddaszy, ścian, stropów, podłóg, fundamentów, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest ocieplenie. Tak stworzona izolacja zapobiega uciekaniu ciepła przez lata, jednocześnie gwarantując przepuszczanie pary (co zapobiega np. rozwojowi grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów).Jeżeli zatem interesuje Cię ocieplenie stropu, poddasza czy fundamentów w szybki i niezawodnysposób, to najlepsze rozwiązanie.

Współpraca z CIEPŁY DOM gwarantuje:

- fachową obsługę – nasi doradcy dobiorą odpowiedni typ ocieplenia i wykonają prace z dbałością o każdy detal,

- nowoczesną technologię ocieplenia – ekonomiczną i efektywną zarazem,

- sprawne i terminowe wykonanie prac – zgodnie z ustaleniami,

- uczciwą wycenę i rozsądne koszty.

Poznaj bliżej naszą ofertę i nawiąż współpracę. Czekamy na kontakt mailowy i telefoniczny!