Ciepły Dom

Izolacje Dla Twojego Domu

O nas

Jesteśmy szybko rozwijająca się firmą. Korzystamy wyłącznie z najlepszych metod ocieplania poddaszy, stropów, strychów, fundamentów oraz dachów. Rozwijamy umiejętności naszych pracowników, aby stawać się coraz lepszymi fachowcami w wymagającej branży budowlanej. Firma Ciepły Dom specjalizuje się w hydro i termoizolacji pianką poliuretanową. Natrysk pianką PUR to innowacyjny sposób zapewniający odpowiednie docieplenie budynku na długie lata. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów!

Pianka poliuretanowa ma wiele właściwości. Znajduje swoje zastosowanie w budownictwie indywidualnym, przemysłowym oraz w sektorze rolniczym. Dzięki jej uniwersalności z powodzeniem łączymy precyzję z najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu i atestowanych komponentów, które zapewniają bezpieczeństwo i odpowiedni gatunek materiałów.

Nasza działalność w segmencie deweloperskim to synteza wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności. Z zamiłowaniem podchodzimy do tego, co robimy na co dzień. Uważamy, że tylko takie podejście przekłada się na jakość oferowanych przez Nas usług. Izolacje natryskowe za pomocą pianki poliuretanowej wykonujemy m.in. na terenie województwa mazowieckiego.

Nasz sprzęt


Zdj. 1


Zdj. 2


Zdj. 3


Zdj. 4


Zdj. 5


Zdj. 6